Michal (Micl) Novotný

Holky z Roxy Spooky

6 500 Kč

Autor: Michal (Micl) Novotný
Identifikační číslo: 0552-S180193
Datováno: 2008
Technika: olej/plátno
Rozměry: 45 x 60 cm
Signatura: sign. PD Micl 8
vzadu autorský popis; rámováno