Igor Shulman (1959)

Akt

10 000 Kč

Autor: Igor Shulman
Identifikační číslo: 0554-S180193
Datováno: 2014
Technika: olej/plátno
Rozměry: 130 x 70 cm
Signatura: sign. PD Shulman 2014
rámováno

Další díla v Komisní prodej od autora Shulman Igor

Červený akt
10 000 Kč