Igor Shulman

Akt

14 800 Kč
Autor: Igor Shulman
Identifikační číslo: 269
Datováno: 2014
Technika: olej/plátno
Rozměry: 130 x 70 cm
Signatura: sign. PD Shulman 2014
rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Shulman Igor

Červený akt
14 800 Kč