autor neznámý barokní

Pastýři

94 000 Kč
Autor: autor neznámý barokní
Identifikační číslo: 219
Technika: olej/dřevěná deska
Rozměry: 38,5 x 52,5 cm
Signatura: nesignováno
rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora neznámý barokní autor