autor neznámý barokní

Amalthea

81 000 Kč
Autor: autor neznámý barokní
Identifikační číslo: 204
Technika: olej/plátno
Rozměry: 35 x 42,5 cm
Signatura: nesignováno
rámováno; vzadu krytý defekt

Další díla v Poaukční prodej od autora neznámý barokní autor