Arnošt Paderlík

Akt s rukama nahoře

80 000 Kč

Autor: Arnošt Paderlík
Identifikační číslo: 0621-S200074
Datováno: 1964
Technika: olej/sololit
Rozměry: 59 x 42 cm
Signatura: sign. LD Paderlík 64
provenience: původně získáno z ateliéru autora; rámováno

Další díla v Komisní prodej od autora Paderlík Arnošt

Smutná
4 000 Kč
Zamyšlená
7 000 Kč
Zasněná
5 000 Kč
Dívčí akt
25 000 Kč
Ležící akt
25 000 Kč
Ateliér I
130 000 Kč
Raněný jelen
130 000 Kč
Válka II
6 500 Kč
Ležící akt
7 000 Kč
Sedící akt
7 000 Kč
Půlakt
8 000 Kč
Kohout
9 000 Kč
Sedící
9 000 Kč