Ladislav Vlna

Hlava 7

30 500 Kč
Autor: Ladislav Vlna
Identifikační číslo: 135
Datováno: 2019
Technika: metalurgická malba na ocelové desce
Rozměry: 45 x 33,5 cm
Signatura: sign. PD Vlna
reprodukováno: Vlna Ladislav - Metallurgical painting, La Art show in Los Angeles; provenience: původně získáno z ateliéru autora