Tomáš Kubík

Studie muže

3 000 Kč

Autor: Tomáš Kubík
Identifikační číslo: 0630-S180439
Technika: tuš, akvarel/papír
Rozměry: 29 x 21 cm
Signatura: nesignováno
rámováno, pod sklem