František Jakub

Letní odpoledne u jezera

148 500 Kč
Autor: František Jakub
Identifikační číslo: 152
Technika: olej/deska
Rozměry: 42 x 83 cm
Signatura: sign. PD F Jakub
konzultoval a pravost potvrdil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Jakub František

Únos
117 000 Kč