Karel Langer

Zima

98 500 Kč
Autor: Karel Langer
Identifikační číslo: 186
Technika: olej/karton
Rozměry: 50 x 65,5 cm
Signatura: sign. LD K. Langer
konzultoval a pravost potvrdil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno