Otakar Nejedlý

Jarní tání

99 127 Kč
Autor: Otakar Nejedlý
Identifikační číslo: 094
Technika: olej/plátno
Rozměry: 50 x 70,5 cm
Signatura: sign. LD Ot. Nejedlý
konzultoval a pravost potvrdil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno