František Jakub

Únos

117 000 Kč
Autor: František Jakub
Identifikační číslo: 153
Technika: olej/deska
Rozměry: 53 x 59,5 cm
Signatura: sign. PD F. Jakub.
konzultoval a pravost potvrdil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Jakub František