Gustav Macoun

Hradčany

83 700 Kč
Autor: Gustav Macoun
Identifikační číslo: 193
Technika: olej/lepenka
Rozměry: 49 x 66 cm
Signatura: sign. PD G. Macoun
konzultoval a pravost potvrdil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno