Gustav Macoun

Hradčany

60 750 Kč
Autor: Gustav Macoun
Identifikační číslo: 193
Technika: olej/lepenka
Rozměry: 49 x 66 cm
Signatura: sign. PD G. Macoun
konzultoval a pravost potvrdil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Macoun Gustav

Vesnice v zimě
43 000 Kč
Tání
63 000 Kč