Josef Procházka

Před bouřkou

135 000 Kč
Autor: Josef Procházka
Identifikační číslo: 155
Technika: olej/plátno
Rozměry: 57 x 94,5 cm
Signatura: sign. PD Jos. Procházka
vzadu krytý defekt; rámováno