Jaro Procházka

Trh

47 000 Kč
Autor: Jaro Procházka
Identifikační číslo: 200
Technika: olej/plátno, karton
Rozměry: 31 x 44 cm
Signatura: sign. PD Jaro Procházka
vzadu razítko J.U.V. v Praze 1936, dedikace; rámováno