František Xaver Naske

Zuzana a stařec

175 500 Kč
Autor: František Xaver Naske
Identifikační číslo: 211
Technika: olej/hrubé plátno
Rozměry: 90 x 100 cm
Signatura: sign. PD F Naske
rámováno