Rostislav Zárybnický

Ráno

Autor: Rostislav Zárybnický
Identifikační číslo: 073
Datováno: 2016
Technika: olej/sololit
Rozměry: 77 x 29 cm
Signatura: sign. PN Záry 16
vzadu autorský štítek; provenience: získáno z rodiny autora; rámováno