Rostislav Zárybnický (1936)
G. B. Shaw
Autor: | Rostislav Zárybnický |
Identifikační číslo: | 0669-S180365 |
Datováno: | 1986 |
Technika: | kombinovaná technika/sololit |
Rozměry: | 73 x 65 cm |
Signatura: | sign. PN Záry 86 |
Datováno: | 1986 |
Rozměry: | 73 x 65 cm |