Rostislav Zárybnický (1936)

G. B. Shaw

Autor: Rostislav Zárybnický
Identifikační číslo: 0669-S180365
Datováno: 1986
Technika: kombinovaná technika/sololit
Rozměry: 73 x 65 cm
Signatura: sign. PN Záry 86
vzadu autorský popis; provenience: získáno z rodiny autora; rámováno

Další díla v Komisní prodej od autora Zárybnický Rostislav