Daniel Krejbich

Vesmírné prase

44 600 Kč
Autor: Daniel Krejbich
Identifikační číslo: 244
Datováno: 2014
Technika: kombinovaná technika, fotoluminiscenční pigmenty/deska
Rozměry: 145 x 82 cm
Signatura: sign. vzadu DK 014
vzadu autorský popis; provenience: získáno z ateliéru autora; nerámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Krejbich Daniel

Chtíč
10 800 Kč