Daniel Krejbich

Chtíč

10 800 Kč
Autor: Daniel Krejbich
Identifikační číslo: 251
Technika: kombinovaná technika, fotoluminiscenční pigmenty/karton
Rozměry: 70 x 90 cm
Signatura: sign. PD DK
provenience: získáno z ateliéru autora; nerámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Krejbich Daniel

Vesmírné prase
44 600 Kč