Josef Matěj Navrátil (Nawratil)

Květiny

67 500 Kč
Autor: Josef Matěj Navrátil (Nawratil)
Identifikační číslo: 220
Technika: kvaš/papír
Rozměry: průměr ve výřezu 23 cm
Signatura: nesignováno
vzadu ověření prof. F… rámováno