Děvčátko s květinami

200 000 Kč

Identifikační číslo: 0742-S200088
Datováno: 2. polovina 19. stol
Technika: olej/dřevěná deska, parketáž
Rozměry: 44,5 x 35,5 cm
Signatura: nesignováno
rámováno

Další díla v Komisní prodej od autora neznámý autor

Betlém
9 000 Kč
Akt
5 000 Kč
Comic Art
500 Kč
Rudolf II.
120 000 Kč