Othon Coubine

Krajina

7 000 Kč
Autor: Othon Coubine
Identifikační číslo: 102
Technika: kresba tužkou/papír
Rozměry: ve výřezu 22,5 x 30 cm
Signatura: sign. PD Coubine
konzultoval a pravost potvrdil PhDr. Mgr. M. Zachař a PhDr. R. Michalová, Ph.D.; rámováno, pasparta, pod sklem

Další díla v Poaukční prodej od autora Coubine Othon

Zátiší s kyticí
950 000 Kč