Richard Wiesner

Zátiší s ovocem

74 500 Kč
Autor: Richard Wiesner
Identifikační číslo: 271
Technika: olej/plátno
Rozměry: 53 x 66 cm
Signatura: sign. LD RWiesner
rámováno