Josef Ullmann

Vřesoviště

45 000 Kč
Autor: Josef Ullmann
Identifikační číslo: 141
Technika: akvarel/karton
Rozměry: 24 x 32 cm
Signatura: sign. PD J. Ullman.
konzultoval a pravost potvrdil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno, pod sklem

Další díla v Poaukční prodej od autora Ullmann Josef

Vesnička v podhradí
120 000 Kč