Emil Filla

Zátiší s kytarou

17 000 Kč
Autor: Emil Filla
Identifikační číslo: 090
Datováno: 1929
Technika: zinkografie
Rozměry: ve výřezu 22 x 21,5 cm
Signatura: sign. PD E. F. 29. v tisku
rámováno, pasparta, pod sklem