Jindra Husáriková

Jeden z mnoha příběhů

48 000 Kč

Autor: Jindra Husáriková
Identifikační číslo: 0851-S200104
Datováno: 2002
Technika: pastel/papír
Rozměry: ve výřezu 64 x 49 cm
Signatura: sign. PD J. Husáriková
rámováno, pasparta, pod sklem

Další díla v Poaukční prodej od autora Husáriková Jindra

V manéži
48 000 Kč