Carl Siegfried Stoitzner

Zátiší s ovocem

14 000 Kč
Autor: Carl Siegfried Stoitzner
Identifikační číslo: 234
Technika: olej/plátno
Rozměry: 47 x 68,5 cm
Signatura: sign. PD C. Stoitzner
konzultoval a pravost potvrdil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno