František Tichý (1896 - 1961)

Marie

273 000 Kč

Autor: František Tichý
Identifikační číslo: 0897-S200079
Datováno: 1940
Technika: kolorovaná kresba
Rozměry: 20,5 x 13 cm
Signatura: sign. PD Tichý 40
konzultovala a pravost potvrdila PhDr. R. Michalová, Ph.D.; rámováno, pod sklem