Max Švabinský

Pieta (malá)

6 000 Kč
Autor: Max Švabinský
Identifikační číslo: 106
Datováno: 1906
Technika: lept
Rozměry: tisk 16 x 12 cm
Signatura: sign. PD MŠvabinský
uvedeno v soupisu grafického díla obr. 23, č. 31; rámováno, pasparta, pod sklem