Michal Gabriel

Průzkumník

3 000 Kč
Autor: Michal Gabriel
Identifikační číslo: 015
Datováno: 2000
Technika: litografie A.T.
Rozměry: list 50 x 35 cm
Signatura: sign. PD Gabriel 2000
autorská dedikace; rámováno, pod sklem