Vladimír Fuka

Svatba

150 000 Kč
Autor: Vladimír Fuka
Identifikační číslo: 178
Datováno: 1956
Technika: olej/lepenka
Rozměry: 33,5 x 20,5 cm
Signatura: sign. LN Fuka 56
konzultovala a pravost potvrdila PhDr. R. Michalová, Ph.D.; rámováno, pod sklem

Další díla v Poaukční prodej od autora Fuka Vladimír

Clown mojí nálady
150 000 Kč