Vladimír Fuka

Clown mojí nálady

150 000 Kč
Autor: Vladimír Fuka
Identifikační číslo: 179
Datováno: 1951
Technika: kombinovaná technika/karton
Rozměry: 27 x 22 cm
Signatura: sign. PD Fuka 51
vzadu autorský popis; konzultovala a pravost potvrdila PhDr. R. Michalová, Ph.D.; rámováno, pod sklem

Další díla v Poaukční prodej od autora Fuka Vladimír

Svatba
150 000 Kč