Karel Teissig

Bárky u Rudého moře

90 000 Kč
Autor: Karel Teissig
Identifikační číslo: 206
Datováno: 1978
Technika: kombinovaná technika/karton
Rozměry: ve výřezu 25 x 38,5 cm
Signatura: sign. DU 78 Karel Teissig
konzultoval a pravost potvrdil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno, pasparta, pod sklem