Ludwig von Zumbusch

Hrající si děti

95 000 Kč
Autor: Ludwig von Zumbusch
Identifikační číslo: 243
Technika: olej/plátno
Rozměry: 26 x 40 cm
Signatura: sign. LD Zumbusch
rámováno