Gabriel Cornelius Max

Dívka

120 000 Kč
Autor: Gabriel Cornelius Max
Identifikační číslo: 128
Datováno: 70. léta
Technika: olej/plátno
Rozměry: ovál 41 x 36 cm
Signatura: nesignováno
konzultovala a pravost potvrdila PhDr. Š. Leubnerová; vzadu krytý defekt; krakeláž; rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Max Gabriel Cornelius

Veraikon
140 000 Kč