Gabriel Cornelius Max (1840 - 1915)

Dívka

Autor: Gabriel Cornelius Max
Identifikační číslo: 0958-S200076
Datováno: 70. léta
Technika: olej/plátno
Rozměry: ovál 41 x 36 cm
Signatura: nesignováno
konzultovala a pravost potvrdila PhDr. Š. Leubnerová; vzadu krytý defekt; krakeláž; rámováno