Gabriel Cornelius Max (1840 - 1915)
Dívka
Autor: | Gabriel Cornelius Max |
Identifikační číslo: | 0958-S200076 |
Datováno: | 70. léta |
Technika: | olej/plátno |
Rozměry: | ovál 41 x 36 cm |
Signatura: | nesignováno |
Datováno: | 70. léta |
Technika: | olej/plátno |
Rozměry: | ovál 41 x 36 cm |
Signatura: | nesignováno |