Jaroslav Panuška

Modré a bílé květy

53 000 Kč
Autor: Jaroslav Panuška
Identifikační číslo: 140
Technika: olej/lepenka
Rozměry: 22 x 28,5 cm
Signatura: sign. PD Panuška
konzultoval a pravost potvrdil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno