Jaroslav Panuška (1872 - 1958)

Modré a bílé květy

Autor: Jaroslav Panuška
Identifikační číslo: 0962-S200076
Technika: olej/lepenka
Rozměry: 22 x 28,5 cm
Signatura: sign. PD Panuška
konzultoval a pravost potvrdil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno