Jan Bedřich Minařík

Šumava

45 000 Kč
Autor: Jan Bedřich Minařík
Identifikační číslo: 148
Technika: olej/lepenka
Rozměry: 19 x 24,5 cm
Signatura: sign. PD Minařík
konzultoval a pravost potvrdil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno