209

Iva Hüttnerová

Hodinový hotel

120 000 Kč
Autor: Iva Hüttnerová
Identifikační číslo: 209
Datováno: 1990
Technika: olej/plátno, deska
Rozměry: ovál 30 x 24 cm
Signatura: sign. DU Iva 1990