Jan Zrzavý

Ilustrace k Islandskému rybáři

47 000 Kč
Autor: Jan Zrzavý
Identifikační číslo: 260
Datováno: 1965
Technika: kresba tužkou/papír
Rozměry: ve výřezu 15 x 16 cm
Signatura: sign. LD J. Z.
autorská dedikace; konzultovala a pravost potvrdila PhDr. J. Orlíková; olep, pasparta, pod sklem