111

Vladimír Komárek

Šedé hrozno

130 000 Kč
Autor: Vladimír Komárek
Identifikační číslo: 111
Technika: olej/plátno
Rozměry: 40 x 30 cm
Signatura: sign. LD V. Komárek
rámováno