Gabriel Cornelius Max

Veraikon

140 000 Kč
Autor: Gabriel Cornelius Max
Identifikační číslo: 108
Technika: olej/dřevěná deska
Rozměry: 63,5 x 50 cm
Signatura: nesignováno
konzultovala a pravost potvrdila PhDr. Š. Leubnerová; rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Max Gabriel Cornelius

Dívka
120 000 Kč