Gabriel Cornelius Max (1840 - 1915)

Veraikon

Autor: Gabriel Cornelius Max
Identifikační číslo: 0980-S200076
Technika: olej/dřevěná deska
Rozměry: 63,5 x 50 cm
Signatura: nesignováno
konzultovala a pravost potvrdila PhDr. Š. Leubnerová; rámováno