Lev Šimák

Mořské pobřeží

45 000 Kč
Autor: Lev Šimák
Identifikační číslo: 208
Datováno: 1973
Technika: olej/plátno, deska
Rozměry: 50 x 69,5 cm
Signatura: sign. LD Lev 73
rámováno