153

Karel Beneš

Zimní červánky

32 500 Kč
Autor: Karel Beneš
Identifikační číslo: 153
Technika: olej/lepenka
Rozměry: 49 x 68 cm
Signatura: sign. PD K. Beneš.
konzultoval a pravost potvrdil PhDr. Mgr. M. Zachař; levý horní roh drobné poškození podkladu; rámováno