Pravoslav Kotík

Pláž

70 000 Kč
Autor: Pravoslav Kotík
Identifikační číslo: 218
Technika: tempera/karton
Rozměry: ve výřezu 40,5 x 58 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík
konzultováno s rodinou autora; rámováno, pasparta, pod sklem

Další díla v Poaukční prodej od autora Kotík Pravoslav

Harmonikář
22 000 Kč