František Jakub

Letní idyla

130 000 Kč
Autor: František Jakub
Identifikační číslo: 244
Technika: olej/dřevěná deska
Rozměry: 74,5 x 55 cm
Signatura: sign. PD F. Jakub
konzultoval a pravost potvrdil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno