František Turek (1916 - 2008)

Návštěva

Autor: František Turek
Identifikační číslo: 1010-S200076
Technika: olej/deska
Rozměry: 69 x 50 cm
Signatura: sign. PD F Turek
vzadu autorský popis; rámováno