František Emler

Večer na Baltu

65 000 Kč
Autor: František Emler
Identifikační číslo: 205
Technika: olejová tempera/karton
Rozměry: 32,5 x 90 cm
Signatura: sign. PD F. Emler
vzadu razítko ČFVU; rámováno, pod sklem