Adolf Kaufmann

Mořský příboj

55 000 Kč
Autor: Adolf Kaufmann
Identifikační číslo: 207
Technika: olej/plátno
Rozměry: 60 x 80 cm
Signatura: sign. LD Kaufmann
konzultoval a pravost potvrdil PhDr. Mgr. M. Zachař; krakeláž; rámováno