Othon Coubine

Zátiší s kyticí

950 000 Kč
Autor: Othon Coubine
Identifikační číslo: 105
Datováno: konec 30. let
Technika: olej/plátno
Rozměry: 100,5 x 70 cm
Signatura: sign. PD Coubine
expertiza PhDr. J. Siblík; rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Coubine Othon

Krajina
7 000 Kč