029

Václav Bláha

Dopis z vesmíru

7 800 Kč
Autor: Václav Bláha
Identifikační číslo: 029
Datováno: 1998
Technika: kombinovaná technika/papír
Rozměry: 54 x 38 cm
Signatura: sign. PD V Bláha
nerámováno